Kā nomāt?

Izmantojot nomas portālu, jūs varat ietaupīt laiku, efektivizējot un vienkāršojot nomas pieprasījuma noformēšanas procesu. Visi jūsu dati ir droši uzglabāti portālā, kur jūs varat izmantot savas atlaides un nomnieka informāciju.

Izvēlieties nepieciešamo tehniku no kataloga. Ievadiet datus par vēlamo nomu. Aizpildiet nomas pieprasījuma veidlapu un to apstipriniet. Cenu piedāvājumu apstiprināšana. Ja esat vaicājis par cenu, mūsu menedžeri nosūtīs sagatavoto piedāvājumu uz jūsu e-pastu. Pārskatiet cenu piedāvājumu un sniedziet atbildi. Saņemiet tehniku. Apstipriniet rezervāciju un dodieties uz norādīto tehnikas saņemšanas vietu. Ierodoties mūsu nomas centrā, jums jāuzrāda pases vai autovadītāja apliecības oriģināls. Jūs varat arī veikt nomas pieprasījumu mūsu nomas centrā.

Juridiskām personām: Lai nomātu un saņemtu tehniku, juridiskai personai jāuzrāda klienta karte. Klienta karti var izveidot, noslēdzot nomas līgumu (uzņēmuma pārstāvim jābūt pilnvarotam ar mūsu uzņēmumu). Tehnikas saņemšanai ir nepieciešams uzrādīt pases vai autovadītāja apliecību, jābūt uzņēmuma pilnvarotai personai. Lai paātrinātu dokumentu noformēšanu, lūdzam nogādāt parakstītus dokumentu oriģinālus pirms nomas tehnikas saņemšanas. Mēs paturam tiesības pieprasīt drošības naudu, kura pēc tehnikas atdošanas un visu saistību izpildes tiek atgriezta.

Fiziskām personām: Lai nomātu un saņemtu tehniku, fiziskai personai ir nepieciešams uzrādīt klienta karti. Ja tādas nav, jāuzrāda pases oriģināls. Mēs paturam tiesības pieprasīt drošības naudu, kura pēc tehnikas atdošanas un visu saistību izpildes tiek atgriezta.